Vb Selejtező Magyarország - ÉlÅ‘ futball: Magyarország - Írország barátságos válogatott - A magyar válogatott az első félidő első felében már kétgólos előnybe.

A magyar válogatott az első félidő első felében már kétgólos előnybe. Büntetőből gólt szerzett a labdarúgó világbajnoki selejtezők 6. Szerdán győzelmet aratott budapest a magyar válogatott andorra ellen, továbbra is a negyedik helyet birtokolja a csoportban. 2 győzelem / 4 döntetlen / 2 vereség;

2 győzelem / 4 döntetlen / 2 vereség; Esélyünk már nincs a vb-re, de azért van tétje a lettek
Esélyünk már nincs a vb-re, de azért van tétje a lettek from player.hu
Szerdán győzelmet aratott budapest a magyar válogatott andorra ellen, továbbra is a negyedik helyet birtokolja a csoportban. 2 győzelem / 4 döntetlen / 2 vereség; Büntetőből gólt szerzett a labdarúgó világbajnoki selejtezők 6. A magyar válogatott az első félidő első felében már kétgólos előnybe.

Büntetőből gólt szerzett a labdarúgó világbajnoki selejtezők 6.

Büntetőből gólt szerzett a labdarúgó világbajnoki selejtezők 6. A magyar válogatott az első félidő első felében már kétgólos előnybe. Szerdán győzelmet aratott budapest a magyar válogatott andorra ellen, továbbra is a negyedik helyet birtokolja a csoportban. 2 győzelem / 4 döntetlen / 2 vereség;

Szerdán győzelmet aratott budapest a magyar válogatott andorra ellen, továbbra is a negyedik helyet birtokolja a csoportban. A magyar válogatott az első félidő első felében már kétgólos előnybe. Büntetőből gólt szerzett a labdarúgó világbajnoki selejtezők 6. 2 győzelem / 4 döntetlen / 2 vereség;

2 győzelem / 4 döntetlen / 2 vereség; IdÅ'kapszula: NB I. 1981/82 Anglia â€
IdÅ'kapszula: NB I. 1981/82 Anglia â€" Magyarország VB from m.blog.hu
2 győzelem / 4 döntetlen / 2 vereség; A magyar válogatott az első félidő első felében már kétgólos előnybe. Büntetőből gólt szerzett a labdarúgó világbajnoki selejtezők 6. Szerdán győzelmet aratott budapest a magyar válogatott andorra ellen, továbbra is a negyedik helyet birtokolja a csoportban.

A magyar válogatott az első félidő első felében már kétgólos előnybe.

2 győzelem / 4 döntetlen / 2 vereség; Szerdán győzelmet aratott budapest a magyar válogatott andorra ellen, továbbra is a negyedik helyet birtokolja a csoportban. Büntetőből gólt szerzett a labdarúgó világbajnoki selejtezők 6. A magyar válogatott az első félidő első felében már kétgólos előnybe.

Szerdán győzelmet aratott budapest a magyar válogatott andorra ellen, továbbra is a negyedik helyet birtokolja a csoportban. Magyarország-Bolívia 6:0 (1977) ~ Magyar Fotóarchívum
Magyarország-Bolívia 6:0 (1977) ~ Magyar Fotóarchívum from 2.bp.blogspot.com
2 győzelem / 4 döntetlen / 2 vereség; Büntetőből gólt szerzett a labdarúgó világbajnoki selejtezők 6. Szerdán győzelmet aratott budapest a magyar válogatott andorra ellen, továbbra is a negyedik helyet birtokolja a csoportban. A magyar válogatott az első félidő első felében már kétgólos előnybe.

Vb Selejtező Magyarország - ÉlÅ' futball: Magyarország - Írország barátságos válogatott - A magyar válogatott az első félidő első felében már kétgólos előnybe.. 2 győzelem / 4 döntetlen / 2 vereség; Büntetőből gólt szerzett a labdarúgó világbajnoki selejtezők 6. Szerdán győzelmet aratott budapest a magyar válogatott andorra ellen, továbbra is a negyedik helyet birtokolja a csoportban. A magyar válogatott az első félidő első felében már kétgólos előnybe.

2 győzelem / 4 döntetlen / 2 vereség; vb-selejtező. Szerdán győzelmet aratott budapest a magyar válogatott andorra ellen, továbbra is a negyedik helyet birtokolja a csoportban.